Balaban Döviz

HAKKIMIZDA

Güvenilir Adresiniz

1994 yılından beri sektörde istikrarlı bir şekilde faaliyet gösteren şirketimiz Balaban Döviz A.Ş, geçmişe dayanan bilgi ve birikimine, yıllardır vazgeçmediği dürüstlük ve doğruluk değerlerini de katarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Geliştirmiş olduğumuz iş disiplini ve mesleki etik ilkelerine bağlılığı, profesyonel iş geliştirme anlayışıyla harmanlayarak kısa sürede bölgede önemli bir müşteri portföyü oluşturmayı başarmıştır. Gerçek anlamdaki “esnaf” yaklaşımını ve amatör ruhumuzu hiç bir zaman kaybetmeden, gerek mevcut müşterilerimizle gerekse potansiyel müşterilerle sıcak, güvenilir, uzun soluklu bir ilişki modeli geliştirebildik.

Güçlü öz sermayemiz ve nitelikli iş gücümüzle döviz piyasalarında ihtiyaç duyduğunuz “iyi fiyat-tam hizmet”i vermekte kararlıyız

MİSYONUMUZ Müşterilerimize kaliteli hizmet ve ahlaki değerler çerçevesinde sunduğumuz hizmet anlayışına kattığımız değeri sürekli ve etkin bir şekilde arttırmaktır.
VİZYONUMUZ Müşteri, hissedar ve çalışanlarının değerini arttırarak, döviz piyasasında müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyerek, sektörün örnek alınan işletmesi haline gelmektir.